22. 05. 2018

SYSTHERM na iDNES

Na informačním serveru iDNES je uveden komerční článek společnosti SYSTHERM. Rozhovor s generálním ředitelem Janem Kazdou, spolumajitelem firmy, si můžete přečíst  zde.
 


více...
21. 05. 2018

Sponzorský dar pro SOU stavební Plzeň

Sponzorský dar pro SOU stavební Plzeň

Firma SYSTHERM předala sponzorský dar pro SOU stavební Plzeň. Jednalo se o:

  • Zásobník přípravy teplé vody s topnou vložkou s vnitřní povrchovou úpravou POLYWARM
  • Předávací stanici SYMPATIK VZV 2V UT 120kW, jednotka pro úpravu teplotních parametrů pro vytápění  

Slavnostního předání se zúčastnil ředitel učiliště Mgr. Miloslav Šteffek, generální ředitel Jan Kazda a studenti.

foto


 


více...
16. 05. 2018

Soutěže učňů v Sušici

Soutěže učňů v Sušici

Ve dnech 10. a 11. května 2018 proběhly na náměstí Svobody v Sušici soutěže O putovní pohár SYSTHERM a O křišťálovou kouli SYSTHERM. Soutěží, které pořádá SOU Sušice a firma SYSTHERM je generálním sponzorem, se zúčastnilo 18 škol a učilišť z celé České republiky a ze Slovenska.

Letošní ročník soutěží byl rozšířen o doprovodný program. Ve spolupráci s VOŠ a SPŠE Plzeň byla představena virtuální realita, návštěvníci si mohli za použití 3D brýlí vyzkoušet sestavit virtuální výměníkovou stanici. Ve skleněném kontejneru se na 3D tiskárnách tiskly komponenty, které soutěžící použili přímo k montáži.

10. ročník O putovní pohár SYSTHERM vyhrála SOŠ stavební a SOU stavební Kolín, ve 2. ročníku soutěže O křišťálovou kouli SYSTHERM zvítězilo družstvo vytvořené elektrikářem ze SOU stavební Opava a instalatérem ze SOŠ stavební Třebíč.

Slavnostního předávání cen v kinosále se zúčastnili zástupci významných organizací, jmenovitě Ing. Jan Klas a Ing. Štěpán Harašta z Českého svazu zaměstnavatelů v energetice, Mgr. Petr Husník z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a radní Plzeňského kraje Ing. Milena Stárková.

Blahopřejeme!

 


více...
24. 04. 2018

DNY TEPLÁRENSTVÍ A ENERGETIKY 2018

DNY TEPLÁRENSTVÍ A ENERGETIKY 2018

Účast na Dnech teplárenství a energetiky byla pro naši společnost SYSTHERM s.r.o. v letošním roce výjimečná, neboť generální ředitel Jan Kazda obdržel Medaili prof. Vladimíra Lista „Za dlouholetou aktivní práci v energetice a za rozvoj teplárenství v České republice“.

předávání

gratulace

medaile prof. V. Lista

 


více...
21. 04. 2018

Kotel BOSCH pro Písek

Kotel BOSCH pro Písek

Naše společnost SYSTHERM realizuje plynofikaci Výtopny Samoty pro Teplárnu Písek.

Dne 20.04.2018 byl přivezen z výrobního závodu BOSCH kotel typu UNIVERZAL ZFR-X o jmenovitém výkonu 27 t/hod páry.


více...
27. 03. 2018

ŠKOLENÍ TOPENÁŘŮ 2018

ŠKOLENÍ TOPENÁŘŮ 2018

Ve dnech 14. a 15. března 2018 se v hotelu Marriott v Plzni uskutečnilo tradiční Školení topenářů. Toto školení pořádala Společnost pro techniku prostředí, odborná sekce 02 - Vytápění a firma SYSTHERM byla generálním sponzorem.


více...
30. 11. 2017

SEMINÁŘ PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY V OBORU SYSTÉMŮ PŘEDÁVÁNÍ TEPLA

SEMINÁŘ PRO PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY V OBORU SYSTÉMŮ PŘEDÁVÁNÍ TEPLA

Dne 30. 11. 2017 se konal v rámci společenské odpovědnosti společnosti SYSTHERM a projektu ENERGIE CHYTŘE seminář zaměřený na efektivní využívání energií. Účastníci obdrželi podklady prezentovaných nových technologií pro odbornou výuku.


více...
21. 11. 2017

SYSTHERM CUP 2017

SYSTHERM CUP 2017

V sobotu 18. 11. 2017 se uskutečnil další ročník mezinárodní soutěže v moderní gymnastice SYSTHERM CUP, jehož generálním sponzorem je naše společnost. Letošní ročník se opět vyznačoval bohatou zahraniční účastí - zúčastnily se např. gymnastky z Německa, Polska či Běloruska.


více...
27. 10. 2017

Napsali o nás

V Nepomuckých novinách (číslo 10 / říjen 2017 / ročník XXVI) vyšel článek na str. 19 o rekonstrukci kotelny, kterou provádí naše společnost. Více zde.


více...
23. 10. 2017

Seminář „Vývoj prototypu bytové předávací stanice BJEQ a kořenový řídicí systém TRACK"

Seminář „Vývoj prototypu bytové předávací stanice BJEQ a kořenový řídicí systém TRACK

V pondělí 16. 10. 2017 proběhl v Plzeňském Prazdroji seminář pro zaměstnance společnosti SYSTHERM zaměřený na informace o průběhu a současného stavu vývoje prototypu bytové předávací stanice BJEQ a kořenového řídicího systému TRACK.

FOTO

FOTO


více...
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI