Systherm
27. 03. 2018

ŠKOLENÍ TOPENÁŘŮ 2018

ŠKOLENÍ TOPENÁŘŮ 2018

Ve dnech 14. a 15. března 2018 se v hotelu Marriott v Plzni uskutečnilo tradiční Školení topenářů. Toto školení pořádala Společnost pro techniku prostředí, odborná sekce 02 - Vytápění a firma SYSTHERM byla generálním sponzorem.Cílem školení byly, jako již tradičně, prezentace zajímavých zkušeností v oboru vytápění, řízení a regulace, alternativních zdrojů energie, přípravy teplé vody, zásobování teplem atd.
Náplní školení byl vytvořit prostor pro odbornou diskuzi na základě příkladů a poznatků, které každý z účastníků získal ve své praxi. Topenářské školení bylo proto vhodnou příležitostí k navázání kontaktů a definování profesních otázek. Průběh semináře byl vytvořen tak, aby každý z účastníků mohl přednést svůj
připravený příspěvek. 

Školení se zúčastnilo 36 odborníků z celé České republiky.

Součástí druhého dne byla exkurze do výrobního areálu firmy SYSTHERM, kde se účastníci seznámili s vývojem a nasazením firemních SW .

Součástí společenského doprovodného programu byla prohlídka Návštěvnického centra společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. a večerní Škola čepování piva Pilsner Urqell.

foto SYSTHERM

foto SYSTHERM výroba

Škola čepovánízpět
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVO PRŮMYSLU A OBCHODU ČR PODPORUJÍ INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI